یک مدل سه‌بعدی از چهره‌تان درست کنید!

برای درست کردن یک مدل سه‌بعدی ابتدایی از چهره‌تان دیگر نه احتیاجی به یک اسکنر سه‌بعدی است و نه گرفتن چند عکس از زوایای مختلف و ترکیب نرم‌افزاری آنها، همه چیزی که نیاز دارید، استفاده از نسخه دموی یک استارت‌آپ سوئیسی به نام Vizago است.

 

این شرکت روی فناوری‌ تبدیل عکس‌های دوبعدی پاسپورتی به مدل‌های سه‌بعدی کار می‌کند.

 

برای کار با این سایت حتما از مروگر کروم استفاده کنید، نخست ثبت‌نام کنید، سپس یک عکس باکیفیت از خودتان که دقیقا از روبرو گرفته شده را بگیرید و با طی مراحل ساده کار گوشه‌های لب و دهان و گوشتان را مشخص کیند، قدری صبر کنید تا یک مدل سه‌بعدی از صورت شما ساخته شود، با بردن موس روی مدل، می‌توانید سرتان را به دلخواه از زویای مختلف ببینید.

 

همان طور که اشاره کردم، هر قدر عکسی که انتخاب می‌کنید، باکیفیت‌تر باشد، حاصل کار هم بهتر است، البته نباید انتظار داشته باشید که با یک مدل سه‌بعدی تمام‌عیار روبرو شوید

استفاده از این سایت برای شما شاید بیشتر جنبه تفریحی داشته باشید، اما مسلما این استارت‌آپ، با هدف سرگرمی‌سازی ایجاد نشده است، این فناوری می‌تواند در دنیاهای مجازی آنلاین و کلاس‌های آموزشی مجازی هم استفاده شود.

/ 1 نظر / 15 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐──────────────────────────────────────────────────────┌ امام حسن مجتبی علیه السلام فرمودند: تعجب میكنم از كسانیكه در غذای جسم خود فكر میكنند ولی در امور معنوی و غذای جان خویش تفكر نمی كنند. بحار الانوار، جلد 1، صفحه ی 218 ┘──────────────────────────────────────────────────────└